17.11.2018
Ozola lamelas tiek iekrautas žāvēšanas kamerā

Lai uzzinātu, kā Riga Parket tiek ražoti ozola grīdas dēļi un parkets, aicinām apskatīt biznesa portāla db.lv rakstu "Kā top? Riga Parket grīdas dēļi".

Rakstam pievienotajā bilžu galerijā apskatāms daudzslāņu parketa ražošanas process un dēļu virsmas apdares. Tāpat aplūkojams arī lameļu žāvēšanas pocess.

DB.lv publikācija pieejama šeit: "Kā top? Riga Parket grīdas dēļi"

11.10.2018

Sakarā ar paplašināšanos, uzņēmums Riga Parket aicina darbā:

KOKAPSTRĀDES DARBA GALDU OPERATORUS / -ES

3 vakances ražotnē Lielvāržos, Ķekavas novads
2 vakances ražotnē Mandegās, Skultes pagasts, Limbažu raj.

Prasības:

  • atbildības sajūta
  • spēja precīzi izpildīt darba uzdevumus
  • pieredze kokapstrādē tiks uzskatīta par priekšrocību

 
Piedāvājam:

  • uz rezultātiem balstītu, konkurētspējīgu atalgojumu
  • draudzīgu kolektīvu
  • sociālās garantijas
  • labus darba apstākļus

 
Piesakies!

Kontakttālrunis: 28382434, Jānis Ozoliņš

Darba sludinājums ir publicēts sadarbībā ar CV.lv

02.08.2018

We are inviting you to check Riga Parket 360mm wide Oak floors as well as latest Osmo finishes in light white, gray and brown colours.
Planks, chevron parquet and other parquet patterns will be represented at the stand during the show. Our professionals will be glad to share our experience from the projects in Sweden and abroad.
Info
http://www.nordbygg.se/

08.12.2017
Akcijas piedāvājums ozola grīdas dēļiem!

Piedāvājam iegādāties ekoloģiskus ozola grīdas dēļus. Akcijas piedāvājums pieejams sekojošām pozīcijām noliktavā esošā apjomā.

Dēļi ir gatavi ieklāšanai bez papildus virsmas apdares. Riga Parket ieklātai grīdai nodrošinām garantiju.

Vairāk info sadaļā Īpašie piedāvājumi !

17.06.2017

Riga Parket būvniecības izstādē Māja 1, 2017, Ķīpsalā 9. - 12.martā, aicina klātienē aplūkot Vācu ražotāja Osmo ekoloģiskās vasku eļļas apdares.

Piektdien un sestdien, plkst. 12:00, 14:00 un 16:00, Osmo speciālists Riga Parket stendā demonstrēs vaska eļļas uzklāšanas tehnoloģiju.

Aktuālās toņu kolekcijas ir papildinātas ar pelēkajiem un gaišajiem toņiem.

Stenda numurs 608.

17.06.2017

Šogad pirmo reizi “Riga Parket” startēs Apvienoto Arābu Emirātu starptautiskajā celtniecības izstādē “The Big 5”, kas norisinās Dubajā 21.-24. novembrī. Šī izstāde būs Latvijas koka grīdas pieteikums Austrumu tirgū.

“Riga Parket” priecāsies iepazīstināt Persijas līča paradīzes prasīgos klientus ar augstākās kvalitātes dabīgām un modernām koka grīdām.

“Vērojot straujo koka grīdu segumu papularitātes pieaugumu Tuvajos austrumos, nolēmām klātienē iepazīstināt tās prasīgos klientus ar mūsu ražotajiem un Eiropas tirgū jau pārbaudītajiem koka grīdas risinājumiem”, atzīmē “Riga Parket” partneris Mārtiņš Eglītis.

Ar jaunākajiem Riga Parket cēlkoka grīdu piedāvājumiem aicinām iepazīties arī mūsu mājas lapā:

09.03.2017

Rudens “Riga Parket” ir aktīvs ārzemju izstāžu laiks, kad Latvijā ražotās ozola grīdas tiek demonstrētas dažādās interjera un celtniecības izstādēs ārpus Latvijas.

 

Ar jaunākajām ekoloģisko grīdas eļļu un vasku apdarēm šoruden Skandināvijā iepazīstinām trīs izstādēs - mājas un interjera izstādē “Hem, villa & bostadsrätt”, Stokhomā 6.-9.oktobrī un Gēteburgā 28.-30.oktobrī, kā arī celtniecības izstādē profesionāļiem “FinnBuild” Helsinkos 12.-14.oktobrī.

Ar jaunākajiem Riga Parket cēlkoka grīdu piedāvājumiem aicinām iepazīties arī mūsu mājas lapā:

 

15.08.2016

SIA Riga Parket ir noslēdzis 2016.gada 15. jūlijā līgumu Nr.PAK-LIAA-2016/130 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

22.11.2016
Riga Parket deli ozols classic

Nesen privātmājas projektā Igaunijā piegādājām ozola trīsslāņu grīdas dēļus Ozols Classic. Mājas saimnieki celtniecības procesu publicējuši DELFI.ee interjera dizainam veltītajā sadaļā “Moodnekodu".

Publicētajā rakstā jaunās mājas saimnieki norāda: “Ar [jaunās ozola grīdas] gala rezultātu esam vairāk kā apmierināti.”

Šajā projektā Riga Parket piegādāja trīsslāņu grīdas dēļus Ozols Classic 20mm biezumā ar 5mm biezu ozola virskārtu. Dēļi tika rūpnieciski apstrādāti ar tonētu eļļu un pēc ieklāšanas vēlreiz pārklāti ar eļļu-vasku Osmo Polyx. Šāda ekoloģiska grīdas apdare izceļ dabisko koka struktūru un labi pasargā grīdu no netīrumiem, kā arī ir viegli kopjama eksploatācijas laikā. Ar Osmo eļļu-vasku pārklātas grīdas regulāra kopšana ļauj saglabāt grīdas sākotnējo izskatu daudzu gadu garumā.

Raksts igauniski pieejams šeit.

29.01.2016

SIA "Riga Parket" 2015. gada 17.decembrī ir noslēgusi līgumu L-ĀTA-15-3881 ar V/A "Latvijas investīciju un attīstības aģentūru" par projektu "SIA Riga Parket izstādes 2015.g.redenī", ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās Attīstības Fonds.

Saskaņā ar noslēgto līgumu SIA "Riga Parket" piedalījās izstādēs "Hem&Villa Goteborg" Gēteburgā, Zviedrijā, "Hem&Villa Borstadt" Stokholmā, Zviedrijā un izstādē "Bygg Reis Deg 2015" Oslo, Norvēģijā.

Projekta īstenošana tika uzsākta 2015. gada 1.maijā un pabeigta 2015. gada 31.decembrī.

 


 
SIA Riga Parket ir noslēdzis 2016.gada 15. jūlijā līgumu Nr.PAK-LIAA-2016/130
ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu
pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros,
ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds