KAS IR RIGA PARKET?

Riga Parket ir dabīgu un ekoloģisku koka grīdu segumu un interjera elementu ražotājs, kas piedāvā ne tikai ekonomiskus, bet arī individuālus un izsmalcinātus risinājumus. Riga Parket rūpējas par visu grīdas tapšanas ciklu – no koka gāšanas līdz grīdas ieklāšanai, nodrošinot augstu kvalitāti par pieņemamu cenu.

Veiksmīgi apvienojot labākās tradīcijas un jaunāko tehnoloģiju iespējas, uzņēmums izgatavo un uzstāda koka grīdu segumus jau vairāk nekā 15 gadus.

Mēs cienām mūsu klientu uzskatus un vēlmes, tāpēc par savu prioritāti vienmēr izvirzām klientu prasības.

Riga Parket kodols – Aldis Balodis, Mārtiņš Eglītis un Jānis Glezeris – ir pieredzējuši profesionāļi, kuri piedāvā klientu vēlmēm atbilstošākos risinājumus. Riga Parket ieņem vienu no vadošajām pozīcijām cēlkoka grīdu nozarē Latvijā.

Aldis Balodis gādā par visu nepieciešamo ražošanai, izstrādā un attīsta jaunus produktus, kā arī iesaistās sarežģītu projektu vadībā. Aldis ir mežizstrādes inženieris un uzņēmējdarbības vadības maģistrs. Praktisku pieredzi kokapstrādē guvis gan Latvijā, gan Lielbritānijā. Tieši Alda aizsāktā cēlkoku grīdu un būvelementu ražošana 1995.gadā ir pamats Riga Parket darbībai šodien.

Mārtiņš Eglītis strādā ar klientiem, atbild par mārketingu, kā arī uzrauga uzņēmumu kopumā. Mārtiņš ir studējis ekonomiku un uzņēmumu vadību. Viņš sevi ir pierādījis kā veiksmīgs pārdošanas un mārketinga speciālists vairākos starptautiskos uzņēmumos.

Jānis Glezeris strādā ar klientiem, kā arī rūpējas par grīdas ieklāšanas un galdniecības projektu kvalitatīvu izpildi. Jānis ir apguvis stila mēbeļu galdnieka profesiju un studē uzņēmējdarbības vadību. Jānim ir ilggadēja pieredze būvdarbu vadīšanā un restaurācijā.

 


 
SIA Riga Parket 06.07.2016 ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L- 2016/529 par atbalsta saņemšanu
ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu
pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana",
ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds